| Gangsterliefje tegen wil en dank |
|
|
|
| Boeken - Recensies |
| dinsdag 01 december 2009 10:13 |
Het verhaal van Priscilla Jourdan, vrouw van voormalig Holleeder-verdachte Marcel Kaatee. Met een voorwoord van Vrij Nederland-misdaadjournalist Harry Lensink. Priscilla Jourdan is al veertien jaar de vriendin van Marcel Kaatee, de man die de afgelopen jaren door justitie en in de media is afgeschilderd als het financiële brein van de vermeende criminele witwas- en afpersingsorganisatie van Willem Holleeder. De officieren van Justitie Plooij en Teeven bestempelden Kaatee als Holleeders ‘minister van Financiën’, tijdens de eerste openbare rechtszitting op Schiphol in mei 2006 en vlak daarna in de beveiligde rechtbank in Osdorp. De rol die het Openbaar Ministerie Kaatee toebedeelde en de daaruit voortvloeiende beeldvorming in de media waren daarna onuitwisbaar. ![]()
Gangsterliefje tegen wil en dank bevat het fascinerende verhaal van een vrouw wier leven van de ene op de andere dag volledig veranderde. Gegevens
|


In het grootschalig onderzoek van de FIOD naar het vermogen van de in België veroordeelde drugshandelaar Dorie X. is deze week in Venlo bijna een miljoen euro aan contant geld in beslag genomen. Ouders, partner, zoon en een vriendin van X. zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij witwassen. De FIOD vermoedde al dat X. grote hoeveelheden contant geld bij familieleden in Venlo in bewaring heeft gegeven.



