Zwarte Cobra in Fort Dix (33) 'Inmiddels is het hier een gekkenhuis' PDF Afdrukken E-mailadres
Crimesite - Uitgelicht
dinsdag 09 februari 2010 16:15
Ik ben de laatste weken veel met mijn zaak bezig geweest en begin het Amerikaanse rechtssysteem steeds beter te begrijpen. Inmiddels heb ik bepaalde stappen genomen omdat ik denk dat de rechter in mijn zaak, Mr. Jed Rakoff, voorlopig toch geen besluit zal nemen over de Motion Rule 33 wat we hebben ingediend. Eerst even wat over de gebeurtenissen van de afgelopen weken hier in Fort-Dix. Het heeft vooral met de nieuwe vrouwelijke directeur, vrouwelijke kapitein en ook nog een hoge vrouwelijke functionaris bij S.I.S te maken. Op het document wat ik meegestuurd heb zijn de regels te zien die vanaf 1 januari gelden. Inmiddels is het hier dus een compleet gekkenhuis, vooral aan de oostkant waar zo’n 2500 man zitten. Een vrouwelijke bewaker (met de naam miss O. ) vond drie telefoons in één ruimte, in Unit 5703. Dat schrijft Henk Rommy voor Crimesite vandaag.

crimesite_behoort_bij_nr_33
Bij elke overtreding wordt de straf zwaarder in Fort Dix


Ik ken deze donkere vrouw dus en misschien was ze een beetje overactief met haar zoektocht. Je gaat een vrouw niet bedreigen met harde taal in een Unit waar ze alleen staat met ruim 340 man om haar heen.
Je moet je spullen gewoon veel beter verstoppen en je kunt nu eenmaal niet op elk moment van de dag gebruik maken van deze illegale  telefoons. Sommige gevangenen gebruiken ze voor allerlei onzin dingen. Vorige week hebben ze deze afdeling dus onder lock-down geplaatst. Dit betekent: géén gebruik maken van de normale telefoons, géén televisie, één uurtje per dag luchten en het eten wordt in de Unit geserveerd. Wat ik hoorde gelden deze regels nu nog steeds.

Ook in het kamp hiernaast  waar zo’n 255 man zit broeide het. Deze mannen hebben enorme vrijheden en konden van alles hier naar binnen gooien, zo over de dubbele hekken heen. Ergens kun je toch zulke dingen verwachten als je mensen van hieruit naar het kamp stuurt want dan is het helemaal makkelijk om bepaalde zaken te regelen. En al helemaal als men aan beide kanten van de hekken een mobiele telefoon ter beschikking heeft. Ze moesten hier eerst wakker worden om hier maatregelen tegen te nemen. Maar helaas kwam het in het kamp dus ook tot een explosie en in enkele dagen tijd hebben ze meer dan tweehonderd man overgeplaatst. Dit gebeurde nadat de bewoners van het kamp hun eten weigerden. Nu zitten er daar dus geen mensen meer die hier vandaan komen.

Helaas hebben ze in verschillende Units telefoons gevonden, in mijn Unit vonden ze alleen maar een oplader dus we zijn er nog goed vanaf gekomen. Onze magnetrons zijn voor vijf dagen afgenomen maar we zijn beter af dan bijvoorbeeld Unit 5703. Van de zeven Units op deze compound hebben er vier restricties  gekregen.
Maar kijk maar eens op het papier wat ik meegestuurd heb, bij elke overtreding wordt de straf zwaarder, al vraag ik me dus af wat ze aan het bezoek kunnen doen in het weekend.
Hoe kun je dat afnemen? Ik denk dat dan pas echt de vlam in de pan zal slaan hier.

Waar ik me dus ook heel erg over verbaas is hoe ze hier omgaan met het feit dat mannen geslachtsgemeenschap met elkaar hebben. In andere landen verstrekken ze condooms, in Spanje waar ik zat werden ze gewoon uitgereikt. Je zou dus verwachten dat in een land als Amerika, waar ze heel veel praten over Aids in Afrika, de normen nog hoger zouden liggen. Sommige mannen hebben buiten vrouw en kinderen, als ze ziek uit de gevangenis komen kunnen ze dus veel gezonde mensen besmetten. In de eerste plaats hun eigen vrouw die jarenlang op ze hebben gewacht. Dit is wel een hele bizarre situatie. Hier in Amerika bevinden zich 2,3 miljoen gevangenen in het systeem en met een geldverslindende oorlogsmachine in Irak kunnen ze toch wel condooms verschaffen denk ik dan.

Volgende keer meer hierover want ik ga de directeur hierover aanspreken, eens kijken hoe ze hierop zal reageren. Wordt vervolgd.

Groeten uit Amerika,

Henk Orlando Rommy
(2371x gelezen)