| Opsporing verzocht 2 februari |
|
|
|
| Media - Televisie |
| dinsdag 02 februari 2010 09:01 |
|
Dinsdag in Opsporing Verzocht om 21.50 uur op Nederland 1de volgende zaken. Woensdag 16 december 2009, rond 08.30 uur, fiets een 13-jarig meisje naar haar school als zij wordt ontvoerd en later verkracht. Daarna laat de dader haar achter in het Zeeuwse in Rilland. Maandag 7 december 2009, even na 20.30 uur, vindt er op de Van Beethovenlaan in Capelle a/d IJssel vanuit een donkere BMW Compact en een zwarte Volkenwagen Golf een schietpartij plaats. Woensdag 30 september 2009, rond het middaguur, wordt een geldloper op het Graaf Hendrik III Plein in Breda op gewelddadige wijze overvallen.
Donderdag 31 december 2009, Oudejaarsavond, proberen twee jongens op een scooter de tas van een fietsende 29-jarige vrouw te roven. De vrouw verliest hierdoor haar evenwicht en valt, waarbij zij ernstig gewond raakt. Overige zaken Bennekom: Gewelddadige dood Woensdag 20 januari, rond 18.00 uur, wordt in haar woning aan de Selterskampweg in Bennekom het levenloze lichaam gevonden van de 72-jarige bewoonster Martine Bruil-Van der Wal. De vrouw blijkt met geweld om het leven gebracht. Eerbeek: Skimmen Zaterdag 17 en zondag 18 oktober 2009 is een betaalautomaat bij de Rabobank aan het Oranje Nassauplein in Eerbeek voorzien van skimapparatuur. Van de daders zijn bewakingsbeelden. Weert: Autodiefstal Woensdag 23 september 2009, rond 05.30 uur, wordt een zwarte VW Golf gestolen van een parkeerplaats in Weert. Slechts een paar uur later wordt de auto brandend teruggevonden in het Limburgse Nieuwstadt. Zaken dinsdag 2 februari 2010
Herhaling: woensdag, 10.05 uur op Ned. 2. |


In het grootschalig onderzoek van de FIOD naar het vermogen van de in België veroordeelde drugshandelaar Dorie X. is deze week in Venlo bijna een miljoen euro aan contant geld in beslag genomen. Ouders, partner, zoon en een vriendin van X. zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij witwassen. De FIOD vermoedde al dat X. grote hoeveelheden contant geld bij familieleden in Venlo in bewaring heeft gegeven.


