| Dode en zwaargewonde bij lynchpartij in Wilrijk |
|
|
|
| Nieuws - Moord |
| woensdag 18 november 2009 17:32 |
|
BELGIË - Twee twintigers werden zaterdag met messen en knuppels aangevallen in een Wilrijkse carwash. De ene overleed, de andere vecht nog steeds voor zijn leven. De daders blijven op te sporen. De 25-jarige Saïd A. en een 26- jarige vriend, beiden woonachtig op het Kiel, waren zaterdagochtend rond 1u Saïds auto aan het wassen in de zelfbedieningscarwash Dibo aan de Kernenergiestraat, achter de Ikea in Wilrijk. Plots kwam er een tweede voertuig aangereden. Daaruit sprongen vier tot vijf kerels. Dat schrijft Gazet van Antwerpen vandaag.
In Marokkaanse kringen wordt gefluisterd dat een foutgelopen drugsdeal aan de oorzaak van de lynchpartij ligt. Een andere versie van de feiten is dat de mogelijke daders het niet zagen zitten dat hun dochter zou trouwen met Saïd A.. |


Twee rechters in Breda mogen voorlopig geen strafzaken meer doen in afwachting van de uitkomst van een onderzoek naar 'serieuze integriteitschending'. Volgens NRC Handelsblad heeft president Henk Naves van de rechtbank in Breda de twee magistraten 'in de luwte heeft gezet'. 

