Meteen naar de content
8 oktober 2014

Plofkraak pinautomaat Amsterdam-Oost

In Amsterdam-Oost hebben onbekenden in de nacht van dinsdag op woensdag rond 05:15 een pinautomaat in de Van Swindenstraat op proberen te blazen. Of de daders iets buit hebben gemaakt, is nog onduidelijk. De verdachten zouden er volgens getuigen op scooters vandoor zijn gegaan.


Medewerkers van McDonalds in de straat hoorden een harde knal en hebben de politie gewaarschuwd. Toen die ter plaatse kwam, reden volgens verschillende getuigen drie a vier personen op twee scooters in verschillende richtingen weg.
De politie heeft de achtervolging in kunnen zetten op een van de scooters, deze is via de Dapperstraat en Wijttenbachstraat richting de Insulindeweg gereden.

Dit is een exclusief artikel. Registreer met een geldig e-mailadres om het te kunnen lezen. Dat kan ook anoniem.

Inloggen Word lid

Elke dag nieuws en context over crime

Doneer aan Crimesite

Werkt de knop niet? Klik dan op Tikkie om je donatie te doen.